gold silver
mailing paying
home

Produkcji diamentowe naturalnych i syntetycznych diamentów na świecie.

Diamond mineralne, ten kamień jest symbolem czystości, romans i luksus, diamenty są wykorzystywane przez jubilerów do ozdabiania pierścionki i naszyjniki, ale diament nie jest pierścionek zaręczynowy lub gem princess naszyjnik. Diament jest również ceniona za swoje walory fizyczne w przemyśle jego twardość (trudniejszy niż rubin lub szafir, nic innego z wyjątkiem diamentów line), przewodności cieplnej (powyżej ceny i miedzi, stosowane w elektronice) i jego właściwości optycznych. Trudno, który pozwala jak największej liczby zastosowań przemysłowych, takich jak wiertła do wiercenia odwiertów ropy naftowej i poszukiwanie min.

I. Początki diament.
Kryształy węgla wymagają temperatury i ciśnienia, istotne dla przetwarzania diament, przetwarzanie odbywa się w płaszczu od 120 do 250 km głębokości. Następnie szybko wstąpił do powierzchni diamentu jest konieczne, aby zapobiec przekształceniu grafitu. Są to erupcje lawy bardzo brutalny zapewnić warunki niezbędne do odzyskania diamenty, zwany milionów lat później kimberlites.
Zanieczyszczeń podczas tworzenia Diamond daje to niebieski, różowy, żółty, czarny lub czerwony nawet (bardzo rzadko). Największy biały diament jest Cullinan I to zdobi berło brytyjskiej korony i została odkryta w Republice Południowej Afryki w 1905 (3106 karatów szorstki). Największych żółty diament jest nieporównywalna (890-karatowego surowca), czarny (bez nazwy, 1000 karatowego surowca), największa Blue Diamond jest koroną Anglii (704 karaty surowca) i największy różowy diament jest diament znaleziono w Indiach 17 wieku (240 ciętych karat), najbardziej Big Red Diamond został odkryty w Brazylii w 1990 roku Moussaieff (13 karaty szorstki).
Kimberlite pochodzi od południowoafrykańskiego miasta, gdzie pierwszy Kimberley Kimberlite została odkryta w pierwszym diamentów w Republice Południowej Afryki w 1870 roku, co spowodowało ruch diamentów w Republice Południowej Afryki przed tym złota.
Te kimberlites występują w niektórych miejscach dawnych skorupy kontynentalnej (Południowa Afryka, Rosja, Australia, Kanada, i kilka w Afryce Zachodniej, Brazylii i wschodniej Chiny). W przeciwieństwie do złota, co zdarza się rzadko, ale dobrze rozłożone na ziemi, diamenty są nieliczne i słabo rozpowszechniane, diament istnieje tylko na niektórych obszarach unikalne geologii i starożytnych. Diamenty są rzadkością w ich ojczystym środowiska, płaszcz, obok korzystnych dla nich warunków dotrzeć do powierzchni ziemi, gdzie skoncentrowane są w niektórych punktach bardzo specyficzne kimberlites.
Kimberlite jest powstanie "ścieżkę" od 500 do 1500 metrów średnicy u góry i na głębokości 1 000 do 2000 metrów, jest erupcja lawy, który dał tej postaci, kopalnie diamentów otwarte są naprawdę imponujące.
Istnieją również diamenty na miejscu, są diamenty, że natura wzięła od kimberlites przez powolny proces erozji wodnej, a czas w obszarze rzeki lub rzeki starożytnych.
To Lavoisier odkrył 18., że diament jest krystaliczna forma węgla, a od początku 1950, syntetycznych diamentów są produkowane w laboratorium przy wysokich ciśnieniach i temperaturach do odtworzenia naturalnych warunków tworzenia diament. Diamenty syntetyczne i naturalne diamenty są bardzo blisko, tak blisko, że trzeba laboratorium w celu odróżnienia ich. Syntetycznych diamentów stanowią obecnie ponad 3 / 4 światowej produkcji diamentów na świecie i USA są na świecie producentów syntetycznych diamentów.
Syntetyczny substytut diamentu w wielu zastosowań diamentu naturalnego (głównie w przemyśle) i chcę powiedzieć, na szczęście, do zastosowań przemysłowych związanych z unikalnych właściwości diamentu są uprawy i produkcji naturalnego diamentu dawna dużym stopniu niewystarczająca, aby zaspokoić zapotrzebowanie przemysłu.

II. Produkcji i wykorzystania diamentów.
Jednostki miary karatowego diamentu, jeden karatowego diamentu jest równy 0,2 grama i jeden karat dzieli się na 100 punktów, z brylantem pół-karatowego wynosi 50 punktów.
Produkcji surowca diamentowego jest często mierzona zarówno wagę w karatach i ceny (w dolarach) w stosunku do złota jeden karatowego diamentu surowca może mieć różne wartości w zależności od jego wagi w karaty (cen diamentów nie zmienia liniowo, lecz wykładniczo), kolor oceniano w skali od D do Z (wyjątkowy kolor biały) i czystości (nie ma wad, w diament).
W 2007 r. Rosja była największym producentem diamentów w zależności od liczby karatów diamentów produkowane i drugi pod względem wartości (38,7 milionów karatów diamentów i 2,6 miliardów dolarów), Botswana, jest wiodącym producentem w wartość (2,9 miliardów dolarów), a drugi w ilości karatów diamentów produkcji (33,6 miliardów dolarów).
Kanada zdenerwowany hierarchii produkcji diamentem zajmując trzecie miejsce pod względem wartości (1,6 miliardów) i piąty produkt karatowego diamentu.
Afryka Południowa jest czwartym co do wielkości producent diamentów o wartości 6 miejsce w wielu Carats, to Angola, Namibia, Kongo, Australia i Chiny.
Poniższa tabela przedstawia prognozę możliwe numery 2009, są oczywiście nie są jeszcze dostępne. Ale możemy jeszcze zobaczyć wykres produkcji diamentów zaczęła spadać w 2005 r., trzy lata przed kryzysem gospodarczym 2008. Kryzys gospodarczy tylko wzmogły już lekko spadkowej tendencji w produkcji diamentów od 2005 roku. Z ożywienie gospodarcze, powolny powrót do roku 2007 poziom jest możliwe, ale powrót do poziomu z 2005 r. wydaje się dużo trudniejsze ze starzeniem się kopalnie diamentów i niewielkiej liczby nowych kopalnie diamentów.
Pierwszy konsumentów diamentu są Stany Zjednoczone z połowy światowego zużycia diamentu, to była Japonia i Chiny, kraje, które w sposób oczywisty odnosi się do spożycia diamentu Chiny, pomimo kryzysu 1. połowie 2009 r. był rekordowy dla przywozu diamentów pół w Chinach, zużycie złota biżuteria i platyny wygląda korzystna dla 2010, a więc konsumpcja w Chinach z diamentu powinna również śledzić tę tendencję.
Rozmiar cięcia diamentów pojawia się głównie w Antwerpii w Belgii, Izraelu i Indiach. Niemal połowa diamenty są odpowiedniej jakości do krojenia i wykorzystywane jako kamieni i biżuterii przez biżuterię.
Druga połowa naturalnych diamentów o niższej jakości (Diamond zbyt małe, niewłaściwy kolor lub nieczystości) są używane w przemyśle lub jego twardość jest bardzo ceniona. Diament jest używany na piły, wiertarki, skalpele lub niektórych ściernym. Znaczna część produkcji syntetycznych spełnia zapotrzebowanie na diamenty przemysłowe, produkcja syntetycznych diamentów jest trzy razy większy niż naturalny diament, minęło lat, Natural Diamond ma wystarczającego popytu dla przemysłu diamentowego.

Istnieją dwa sposoby na postrzeganie przyszłości produkcji diamentów na świecie, po pierwsze, pesymistyczne myślenie, że diament jest więcej wieczne i produkcji naturalnych diamentów jest zagrożony przez produkcję syntetycznych diamentów Druga opcja jest wierzyć, że zapotrzebowanie na naturalny diament jest jak złoto i niewyczerpanym zastanawiam się, jak wiele pozostaje do odkrycia kimberlites, który zapewni stabilność światowej produkcji diamentów.

Jak widać na wykresie produkcji diamentów, nie ma różnicy między produkcją naturalnych i syntetycznych diamentów, gdy popyt na diament jest zarówno zmierza w tym samym kierunku. Jeśli nie diamentów syntetycznych diamentów na ceny będzie jeszcze większy niż światowa produkcja naturalnego diamentu jest niewystarczająca, aby zaspokoić wszelkie żądania.
W Republice Południowej Afryki produkcji diamentów zaczęła tam ponad 130 lat w wielu krajach Afryki produkcji diamentów jest niemal stulecie (Namibia, Zimbabwe, Demokratycznej Republice Konga, Angola, Ghana, Sierra Leone, Liberia, Tanzania). W produkcji Brazylia diament nawet rozpoczęto na początku 18., Rosja intensywnej eksploatacji diamentów rozpoczęła się w latach pięćdziesiątych. Od początku lat 90. nowe Eldorado diamentu Kanada Północna Kanada, najbardziej zimno i izolowanych. To jest bardzo drogie na budowę kopalni diamentów, proponowane nowe kopalnie diamentów są godne faraonów, niektórych kopalniach przekracza miliard dolarów inwestycji. Największy producent diamentów na świecie, czego Diamond Rockefeller jest największym na świecie ropy naftowej, która dominuje w produkcji diamentów od ponad 130 lat został ukończony w 2007 r. budowę dwóch mega projektów Kanada, a wieku od produkcji ma miejsce w Afryce, ziemi diamentów.
Nie wydaje się, by wątpić w stabilność globalnego popytu na naturalnych diamentów.

Dr Thomas Chaize

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

raw material
other
mailing free
dani2989 logo