gold silver
mailing paying
home

Produkcji złota na świecie (2009)

Historycznie kopalni złota są słabe żółte szlachetnych metali, i mimo wszelkich trudności produkcji złota na świecie udało się rozwinąć. Została ona pomnożyć przez 4, w wieku. Jednak od 2001 r. światowa produkcja złota na świecie wydaje się, że osiągnął. Produkcja złota spadła dalej do 50 ton w 2008 r., pomimo ceny złota uncja złota do rekordu 872 dolarów. W tym roku hierarchii krajami produkującymi złoto został przerwany na pierwszym miejscu w Chinach i spadek produkcji złota z Afryki Południowej. Po wieku panowania nad produkcją złota na świecie, Republika Południowej Afryki traci ponownie tytuł nr 1.

I. Szczyt produkcji złota na świecie.
Do 5 lat, jestem wskazując, że szczyt produkcji złota na świecie został osiągnięty w 2001 roku. Ta złota roku światowa produkcja spadła jeszcze bardziej. Światowa produkcja złota jest 2330 ton złota w 2008 r., spadek o 2,1% w porównaniu do produkcji złota w 2007 r. i 10,4% w porównaniu do roku 2001 ...
Średnia cena uncji złota w 2001 r. było 271 dolarów, 871 dolarów za uncję w 2008 r., wzrost o 221% ceny złota w dolarach.
Czy nie uważasz, że coś jest nie tak? Wzrost cen złota o 221% związane z spadek produkcji złota o 10,4% ...
Na początku może się wydawać normalne, ponieważ zajmuje sporo czasu, zanim inwestycji w kopalni złota produkuje pierwszego grama złota. Obecnie jest to ponad 7 lat, że rosnąca cena złota zaczęła i nadal nie ma podpisać wznowienia wzrostu produkcji złota na świecie. Średnio 110 lat światowa produkcja złota wzrosła o 1,8% rocznie, ale od 2001 roku średni spadek produkcji o 1,3% rocznie, podczas gdy cena złota wzrosła o 15% rocznie średnio w tym samym okresie.

II. Głównymi krajami produkującymi złoto.
Produkcji złota w Chinach jest największy na świecie. Jej wydajność wynosi 260 ton złota, złoto rekord produkcji w Chinach. Wzrosła o 7% od 2007 r. i 59% od 2001 roku. Chiny są jedynym krajem wśród głównych producentów złota z rosnąca produkcja. Często mówimy o złoto popytu w Chinach, zapominamy, że Chiny stały się głównym producentem złota.
Republika Południowej Afryki stracił miejsce nr 1 produkcji złota w 2008 jak w 2007 roku. Ona jest na drugim miejscu z produkcji złota oszacowano na 250 ton. Jest nieco w dół od 2007 r. iw dół 38% w porównaniu do roku 2001. Spadek produkcji złota w Republice Południowej Afryki w 2008 r. wynikające z problemów wytwarzania energii, ale prawie 40 lat produkcji RPA złota spada z powodu wyczerpania najlepsze lokaty.
Złóż złota są w produkcji Witwatersrand złoto Ghawar produkuje ropy naftowej. Maksymalnej produkcji złota został osiągnięty tam prawie 40 lat, nie złota kraj produkcji nie może produkować jak najwięcej złota Witwatersrand w 1960 roku.
USA jest trzecim z produkcją 230 ton złota. Stanu Nevada 78% całkowitej produkcji złota w USA z 175 ton złota i pierwszego producenta złota na kontach USA ponad połowę produkcji złota w USA z dziewięciu kopalniach złota. Produkcji złota w USA spadł o 3% w 2007 r. i 31% od 2001 roku. Produkcji złota w spadku USA stale od 1998 roku.
Australia jest czwartym największym producentem złota na świecie 225 ton złota. Australian produkcji złota w dół 9% w 2007 r. i 27% od 2001 roku. Australian produkcja złota spada systematycznie od szczytu w 1998 roku.
Peru wyprodukowane 175 ton złota w 2008 r., które 63% pochodzi z dwóch województw w północnym Peru: Cajamarca i La Libertad. Produkcji złota w Peru wzrosła o 21% od 2001 r. i 3% od 2007 roku. Uważaj, ponieważ kryje spadek produkcji o 16% od 2005 r. przez fakt, że 58% produkcji złota w dwóch dużych kopalniach złota, które widzieliśmy ich produkcji złota w 2005 i 2006 .
Rosyjski kopalni złota wytwarzane 165 ton złota w 2008 r. do 5% w porównaniu do 2007 r. i 8% w porównaniu do 2001 r., wzrost jest niższy niż 3% rekord produkcji 2002. Trzech największych producentów złota w Rosji rocznie wytwarzają jedną trzecią rosyjskiego złota. Rosja zachowuje potencjał wzrostu produkcji złota.
Kanada. Kraj jest wydobycie, nie tylko dla tych obfitych zasobów, ale także dlatego, że połowa kopalń na świecie znajdują się w Kanadzie. Ważne jest, aby pamiętać również, że kraj ma geologów i inżynierów górniczych należą do najlepszych na świecie. Mimo to, produkcja złota spadła o 43% w Kanadzie od 1991 r., 30% w 2001 r. i 1% w roku 2007. Kanada wyprodukowane 100 ton złota w ubiegłym roku. Kopalni złota w Ontario wytwarza 50 ton złota i kopalni złota w Quebec 28 ton złota. Produkcji złota z tych dwóch prowincji stanowią ponad trzy czwarte z produkcji złota w Kanadzie.
Indonezja jest również znaczącym producentem złota z 90 ton złota wyprodukowanych w 2008 r., spadek o 24% w 2007 r. i 31% w 2001 roku.
Top 8 producentów złota na świecie, 7 poniżej poziomu złota dokumentacji produkcji. W krajach tych odnotowano ich produkcji złota spadnie o 14,3% od 2001 r., spadek produkcji szybciej niż całkowita światowa produkcja złota. Te osiem krajów produkuje 2 / 3 złota na świecie, w tym tkwi problem ...

III. Mniejszych krajów producentów złota.
Dolna duże złote krajów produkujących został częściowo skompensowany przez wzrost produkcji złota małych krajów produkujących złoto w okresie od 2003 do 2006 roku. W 2008 r. kraje te nie udało się zrównoważyć spadek produkcji złota w głównych krajach produkujących złoto, mają niewielkie szanse powodzenia zarówno w 2009 roku. Jednym z powodów jest to, że kryzys sprawia, że trudniej uzyskać kredyt na złote producentów. Wiedząc, przed finansowaniem projektu wydobycia już duży problem, wyobraź sobie teraz! Dla małych kopalni złota, w których bankier nie może wymówić nazwę, którą jest w stanie zlokalizować kraj na mapie świata, uzyskania kredytu jest mission impossible.
Złoto jest dobrze rozmieszczone na powierzchni ziemi (niewielka ilość), tak aby małe złote krajów produkujących się na szczęście wiele zrekompensować sobie niskie produkcji, to jest najważniejsze: Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chile, Kolumbia, Ghana, Kazachstan, Mali, Maroko, Meksyk, Papua, Filipiny, Tanzania ...
Lista drobnych producentów złota z ogółem 90 krajów, które posiadają co najmniej kopalni, który wytwarza złoto, ale połączone produkują tylko połowę produkcji pierwszych 8 krajami produkującymi złoto. Ich kopalni złota są uboższe w złoto, i rozproszone mniejsze niż w przypadku dużych krajów, lecz są oczywiście mniej opłacalne ich produkcja ma miejsce tylko czasowo skompensowane spadkiem głównych krajach produkujących złoto.

Tendencja spadkowa w produkcji złota na świecie wydaje się jeszcze bardziej oczywiste niż jeszcze w 2003 roku. Pierwsze poważne krajami produkującymi złoto na świecie było ich pierwsze gorączka złota istnieje od ponad wieku (1838 na Syberii (Rosja), 1848, Kalifornia (USA) 1851, New South Wales (Australia) 1886 Witwatersrand (Afryka Południowa), 1896 Klondike (Kanada)), żyłę złota jest wyczerpana. Czas na złote bryłki kilkudziesięciu kilogramów łęgowych złoty pył nie ma, teraz jest czas ton rudy i skały kilka gramów złota. Producentów historycznych produkcji złota złoty osłabia więcej i więcej każdego roku. Małych czasie wzrost produkcji złota jest możliwe, ale nie do odwrócenia.
Dwa kraje mają szczególną pozycję vis-à-vis produkcji złota, Rosja i Chiny. I odnosi się bardziej szczegółowo w tym roku w innym badaniu przyczyn osobliwości.
Nie ma luki pomiędzy produkcją kopalni złota na świecie, a popyt na złoto (biżuteria, elektronika, stomatolodzy, waluty i złote medale, inwestycje) ponad 1000 ton złota rocznie ponad 20 lat jest spełniony w drodze recyklingu i sprzedaży przez banki centralne. Łatwo można sobie wyobrazić w tej sytuacji chronicznych skutków deficytu nieunikniony spadek produkcji kopalnie złota na cenę złota. Do 8 lat, produkcja złota w dół. Jest towarzyszy gwałtowny wzrost cen złota. Wyobraź sobie, co stanie się z produkcji złota na świecie, jeśli ceny złota w dół! Światowa produkcja złota potrzeb złota wysokie ceny tylko do utrzymania minimalnej wielkości produkcji. Spadek cen złota może doprowadzić do gwałtownego spadku produkcji złota, która miała bardzo gwałtowny wzrost cen złota. Dlaczego ceny złota powinny wzrastać w linii tylko do utrzymania produkcji złota i zapobiegania gorączka złota osłabienia godne XIX wieku.

Dr Thomas Chaize

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

raw material
other
mailing free
dani2989 logo