gold silver
mailing paying
home

Produkcji srebra w Świata 2010 (2009)

pdf

produkcji srebra systematycznie wzrastała od 2005 r., a od 2006 roku pokazał swój rekord produkcji. Silver produkcja wzrosła natomiast produkcja złota spada, ale złoto kraje produkujące dwa razy więcej producentów srebra. produkcji Silver jest bardziej skomplikowana niż produkcja złota, ponieważ jest wiele innych związanych z innymi metalami. Kopalnie produkują tylko pieniądze są rzadsze niż kopalnie, które produkują tylko złoto. Podziału między przemysłem popytu i inwestycji nie jest taki sam dla srebra i złota.

I. Produkcja srebra: bi-produktu.
Według USGS, produkcja srebra na świecie w 2009 r. szacuje się na 21.400 ton, 688 mln uncji srebra, nowego rekordu do produkcji srebra. W 2008 r., produkcji 21.300 ton pieniądze, lub 684800000 srebro uncji. W 2009, produkcja srebra korzysta z szybkiego wzrostu cen miedzi, cynku, ołowiu i złota.
Jedynie niewielka trzecią produkcji srebra ze srebra, jedna trzecia jest produkowana przez małe wydobycie cynku i ołowiu, o jedną czwartą w kopalniach miedzi i ósmym w kopalni złota. Doświadczenia, szukać kopalni produkowany wyłącznie dla pieniędzy i widać że są rzadkie wśród najlepszych kopalń 15 srebro na świecie, tylko dwa produkują tylko pieniądze.

W związku z tym wykres pokazuje, że produkcja więcej pieniędzy następuje produkcji miedzi i cynku (przemysł metalurgiczny), że produkcja złota (metalu szlachetnego). Więcej niż połowa środków produkcji na świecie z kopalni cynku i miedzi, logiczne jest, że produkcja głównie pieniądze idą na produkcję tych dwóch metali, podczas gdy złoty nie spada jednej ósmej produkcji srebra. Cena srebra zwykle wynika z tego złota przeciw produkcji zmienia się zależnie od produkcji miedzi i cynku.

Dla producentów srebra na świecie, cena miedzi, cynku, ołowiu i złota jest ważniejsze niż uncja srebra. Największa część ich dochodów pochodzi z miedzi, cynku i złota. produkcji Silver zależy ostatecznie od więcej niż cena za funt miedzi lub cynku, jak cena za uncję srebra. Podobnie jak produkcja palladu platyny jest nierozerwalnie związane, że pieniądze są nierozerwalnie związane z produkcją metali przemysłowych takich jak miedź, cynk i ołów. W ten sposób pięciu największych producentów srebra w posiadaniu pięciu największych producentów miedzi, cynku, ołowiu i złota.

II. Ona. Krajów produkujących srebra.
W 2009 r. trzy kraje stoją srebrny producentów: Peru, Meksyku i Chinach.
Peru od 2002 roku jest największym producentem srebra na świecie. Peru w 2009 roku produkowane 125300000 uncji srebra, lub 2900 ton srebra. Produkcja srebra w Peru prawie dwukrotnie od 1998 roku. Peru jest drugim co do wielkości producentem miedzi i cynku, ołowiu czwarte i piąte złoto. Czterech największych kopalń w Peru produkują połowę narodu pieniędzy. One przede wszystkim produkcji cynku, złota, miedzi, molibdenu, a nawet. Produkcja srebra w Peru jest związane produkcji. Jego pierwszym producentem srebra miejsce jest wynikiem wysokiego poziomu czterech innych produkcjach.
Chiny są drugim na świecie największym producentem srebra 96.400.000 uncji srebra (lub 3000 ton). Chiny są także największym producentem cynku, ołowiu, złota i czwartym co do wielkości producent miedzi, jego miejsce został zatem dziwnego.
Meksyk, po latach rekord z 2005 r. do 2008 r., znacznie obniża jego produkcji w 2009 roku srebrny da z 80.300.000 uncji srebra, spadek o 22,8% w porównaniu do rekordowego roku 2008 ( 104000000 uncji srebra). Trzeciej generacji meksykańskie srebro z jednej dużej kopalni srebra, które jest drugim na świecie, osiąga również ołowiu i cynku.
Chile jest czwartym największym producentem srebra na świecie z 64.300.000 uncji. Istnieje bezpośredni związek między wzrostem produkcji miedzi w Chile i produkcji srebra. Chile jest największym producentem miedzi, produkcji miedzi jest 4 razy większy od drugiego co do wielkości producentem miedzi.
Australia jest piątym co do wielkości producentem srebra 57.800.000 uncji srebra wyprodukowanych w 2009 roku. Pierwszy kopalni srebra na świecie jest Australia, jest polimetalicznych kopalni srebra, ołowiu, cynku. Produkuje 5% światowej produkcji srebra i 60% australijskich produkcji.
Boliwia produkowane 43.700.000 uncji srebra triple produkcji w ciągu 3 lat po otwarciu dwóch nowych kopalń gigant (złoto, srebro, cynk i srebro).
W Rosji, siódmym co do wielkości producentem srebra na świecie, w zeszłym roku sporządzono 41.700.000 uncji srebra. Pierwszy kopalni srebra w kraju wytwarza ponad jedną trzecią produkcji krajowej i mieszanej kopalni złota i srebra.
Polska jest ósmym producentów srebra z 39.500.000 uncji. W 1997 r. były na drugim miejscu z 69.100.000 uncji srebra. Pierwszym producentem srebra Stanów Zjednoczonych, które produkuje więcej niż jedną czwartą produkcji srebra jest również drugim co do wielkości producent cynku i ołowiu trzeci.
Polska, dziewiątym co do wielkości producentem srebra z 38.500.000 uncji produkcji srebra, które jest w 100% jednej kopalni miedzi ...
Istnieje około pięćdziesięciu innych krajów, które wytwarzają sreba w mniejszych ilościach (Kazachstan, Szwecja, Maroko, Indonezja, Uzbekistan, Brazylia, Afryka Południowa, Korea, Japonia, Hiszpania ...).

III. Wykorzystania pieniędzy.
Przemysłowe zapotrzebowanie na srebro jest o połowę popytu na pieniądz. W tym okresie wzrostu przewyższa popyt, jest mniej w czasach kryzysu. Popytu przemysłowego obejmuje filmów fotograficznych, stosowania w elektronice jako kierowca (telefony komórkowe, komputery, słońce...), komórek wykorzystuje bakteriobójcze (nanotechnologii, materiałów włókienniczych, opatrunków, zdrowie, oczyszczalnie wody ...) , lutowania, katalizatory, amalgamatu dentystycznego... Pieniędzy jest ceniony w branży fizyczne cechy: plastyczność, ciągliwość i przewodnictwa. Z miniaturyzacja elektroniki, jej jakości fizyczne są coraz częściej wykorzystywane (jest to lepsze przewodnikiem elektryczności niż miedź). Zwiększenie offsetu przemysłowego spadek popytu filmów fotograficznych. Biżuteria jest drugim źródłem do wykorzystania pieniędzy po przemysłowych żądanie lub ¼ wniosku. Reszta Aplikacja służy do produkcji monet i inwestycji pieniędzy. Monet i zwiększenie popytu inwestycyjnego w okresach kryzysu i upadku, w okresach wzrostu popytu przemysłu odwrotnie.
Różnice między złota i srebra nie ograniczają się jedynie do produkcji, popyt jest również dystrybuowane w inny między przemysłem, biżuterię i inwestycji. Biżuteria jest połowa popytu na złoto ¼ minusy dla pieniędzy. rachunków przemysłowe zapotrzebowanie na jedną dziesiątą zapotrzebowania na złoto (elektronika i stomatologii), a połowa sreba. Udział inwestycji jest więcej niż jedna trzecia złota i kwartał do sreba. Popyt na złoto szuka inwestycji i biżuteria dla pieniędzy, podczas gdy popyt przemysłowy jest dominujący.
Masy zapasów jest również różnie złota i srebra, recykling jest częścią trzeciego złota przeciw piąty na pieniądze (różnica między produkcją kopalni i konsumpcji).

Część popytu na przemysłowe zużycie srebra utrzymuje się na stabilnym 20 lat (od 60 do 65%), nowych zastosowań przemysłowych zastępując spada filmów fotograficznych. Każdego roku korzystać z nowych aplikacji pieniądze i stopniowo szary metal staje się istotny w tej branży. Wyjątkowość produkcji srebra jest uzależnienie vis-à-vis górnictwa miedzi, cynku, ołowiu i złota. sreba jest swego rodzaju luksus joker producentów miedzi, cynku, ołowiu i złota. Silver jest rzadsze niż jego cena wskazywałyby, ponieważ wtórnej produkcji metali, ponieważ może czasowo, które będą wytwarzane w obfitości. Co waży dziś cena uncji srebra może wkrótce rykoszetem. Jeżeli zapotrzebowanie na wzrost sreba, co z pewnością się ze względu na jej właściwości fizyczne i zainteresowanie inwestorów, podaż pieniądza zawsze będzie zależeć od produkcji miedzi, cynku, ołowiu i złota. W mojej opinii, bez względu na cenę pieniądza otwarcie nowej kopalni cynku i miedzi nie stanie tylko dlatego, że wzrasta popyt na pieniądze ...

Dr Thomas Chaize

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

raw material
other
mailing free
dani2989 logo