gold silver
mailing paying
home

Produkcja srebra w 2009 World

Srebro jest metalem szlachetnym, którego symbolem jest biały Ag Jej nazwa pochodzi od łacińskiego Argentum. Jego temperatura topnienia wynosi 961 °, a gęstość 10 490 kilogramme/m3.
Przemysłowe wykorzystanie srebra jest często związane z wykorzystaniem spadku filmów fotograficznych, a stanowi jedynie 1 / 10 jego wykorzystania. Środki te są wykorzystywane bardziej dla jego właściwości przewodzenia (elektronika) i bakteriobójcze (w nanotechnologii, ochrony zdrowia). Odkąd fotografii cyfrowej, przemyśle popytu w dużej mierze zrekompensować spadku popytu na fotografii. Właściwości fizyczne ceny: ciągliwość, przewodność, ciągliwość, podać swoje przemysłowych rośnie każdego roku. Zapotrzebowanie przemysłowe srebra pół wykorzystanie pieniędzy na świecie. Służy do jej właściwości w elektronicznej przewodności jakość telefonów komórkowych, podzespołów elektronicznych, ogniw słonecznych. Pieniądze są lepsze przewodnikiem elektryczności niż miedź i złoto również. Diament jest lepszym kierowcą, ale jest znacznie bardziej kosztowne i mniej wygodne, jak będzie pozytywna. Pieniądze są również wykorzystywane do jej właściwości bakteriobójcze (odzież, bandaże, lodówki, oczyszczalnie wody, amalgamatu dentystycznego ,...). Pieniądze są również służyć jako katalizator, lutowania lub spawania w produkcji baterii, lustro. Klejnotem jest drugim źródłem gotówki spożycia kwartał wniosek, mało ostatnim kwartale popyt pochodzi od fotografii, monety i srebrne medale.
Podaży, 8 / 10 zostały zapewnione przez produkcję kopalń, pozostałe 2 / 10 z recyklingu (sprzedaż spada pieniądz banku centralnego). Ten recykling ceny, co stanowi różnicę między popytem i światowej produkcji srebra. Jednak coraz trudniej jest, ze spadkiem produkcji filmowych i wzrost zastosowań przemysłowych, recyklingu, ponieważ wykorzystywane w wielu produktów w małych ilościach.

I. Produkcji srebra, produkt uboczny.
Tylko jedna trzecia małych produkcji srebra z kopalni produkcji srebra, reszta pochodzi z małych państw moich produkcji cynku i ołowiu, jedna czwarta kopalniach miedzi i wydobycie ósmego d złoto (naturalnego stopu złota i srebra nazywa się elektron). Te pieniądze są drogie, czy nie, to ma niewielkie znaczenie dla ¾ producentów srebra na świecie, ponieważ są one producentów cynku, ołowiu, miedzi i złota przed producentów samopoczucia pieniądze. Nie mówię, że nie obchodzi, ale jakie są ceny cynku, ołowiu, miedzi i złota, które mają największe znaczenie dla nich. Metale te są ich głównym źródłem dochodów, pieniądze są tylko dodatkowe dochody. Cena srebra jest jak lukier na torcie ". Z tego względu do produkcji srebra jest wyjątkowy, zależy to od podstaw cynku, miedzi, ołowiu i złota. W produkcji platyny jest oddzielona od pallad, pieniądze są nierozerwalnie związane z produkcją złota i metali przemysłowych takich jak miedź, cynk i ołów. Dlatego w pierwszej piątce producentów srebra w górę 5 producentów miedzi, cynku, ołowiu i złota.
Według USGS, produkcja srebra w świecie w 2008 r. szacuje się na 20 900 ton srebra 671 milionów uncji srebra, nowy rekord produkcji srebra. W 2007 roku produkcja wyniosła 20 800 ton srebra, albo do 668 milionów uncji srebra. Produkcji Silver skorzystał z zapisu cen cynku w 2006 / 7 miedzi od 2006 do 2008 r. doprowadzić w sierpniu 2007 r., złoto i srebro w 2008 roku. Nie jest zatem zaskoczeniem, że w 2007 i 2008 na rok rekord produkcji srebra. Jednak pod koniec 2008 i 2009 już nie widziałem ceny cynku, miedzi, ołowiu, aby zwinąć poniżej bieżącej produkcji. W tym czasie fundusze banku znika, a moje kapitalizacji w dół, i będzie to miało konsekwencje dla produkcji srebra w 2009 roku, mimo wysokiej ceny złota i srebra.

II. Srebrny krajach produkujących.
1. Peru produkowane 118,5 milionów uncji srebra w 2008 r., czyli 17,6% światowej produkcji srebra. Czterech największych kopalń w Peru wytwarzają 47,2% produkcji srebra w kraju, 55 mln uncji srebra wyprodukowany w 2008 roku. Produkcji Silver prawie podwoił się od 1998 r. z 65 mln uncji srebra na 118 milionów uncji srebra (lub 3 685 ton srebra).
Te cztery kopalnie produkujące głównie cynku, złota, miedzi, molibdenu, a nawet. Produkcji srebra jest wspólnikiem produkcji. Peru jest wiodącym na świecie producentem srebra, drugi największy producent miedzi, trzecim największym producentem cynku, ołowiu czwarte i piąte złoto. Jego pierwszym producentem srebra miejsce jest wynikiem wysokiego poziomu czterech innych przedstawień.
2. Meksyk jest drugim największym producentem srebra. W 2008 r. Meksyk produkowane 96,4 milionów uncji srebra (3 000 ton srebra). Meksyk jest produkcja srebra, że Republika Południowej Afryki było wyprodukowanie złota. Meksyk utracił swoją pozycję jako wiodący producent srebra na korzyść Peru w 2002 roku. Meksyk jest również 6. producentów cynku i ołowiu producenta 5th.
3. Produkcja srebra w Chinach 83,5 milionów uncji srebra w 2008 roku (2600 ton srebra). Chiny to the 3rd największym producentem srebra na świecie. Głównym powodem jest prawdopodobnie najważniejszym chińska produkcja cynku. Rzeczywiście, Chiny zdecydowanie wiodącym na świecie producentem cynku. Chiny są również 1-cia największym producentem ołowiu i złota.
4. Chile produkowane 64,3 milionów uncji srebra (2 000 ton srebra) w zeszłym roku dając mu czwartą światowej produkcji srebra. Ta znacząca produkcja srebra jest bliżej do rangi pierwszego świecie producentem miedzi.
5. Australia jest piątym co do wielkości producentem srebra w świecie z produkcji 57,8 milionów uncji srebra (1 800 ton srebra). Australia jest 2. co do wielkości producentem cynku i ołowiu, 4th-największy złota i 5 miejsce na miedź. Australijskiej produkcji srebra jest tylko produktem ubocznym tych metali.
6. Większość produkcji srebra w Polska jest 6. co do wielkości producentem srebra z 41,7 milionów uncji (1300 ton srebra) dochodzi do 90% jednej kopalni miedzi.
7. i 8. co do wielkości producentem srebra USA z 40,5 milionów uncji srebra (1 260 ton srebra) oraz Polska z 25,7 milionów uncji srebra (800 tony d pieniędzy). Obaj byli głównymi producentami srebra na początku 1970 roku znajdują się zarówno pod względem poziomu produkcji następnie.

Produkcji Silver zależy ¾ kopalni produkcji miedzi, cynku, ołowiu i złota. Produkcji Silver zależy bardziej od cen tych metali w cenie ceny siebie.
Produkcji srebra wzrosły przy produkcji miedzi, cynku, ołowiu i złota wzrosły. Fakt, że w pierwszej piątce producentów srebra są również pierwszym krajem producentów miedzi, cynku, ołowiu i złota nie jest przypadkowa, ale geologii. Mam już kwestią produkcji złota i cynku, miedzi, istnieje nadal dwie niewiadome i ołowiu. Będę pisać o tych dwóch metali w nadchodzących miesiącach, w celu uzyskania wszelkich sztuk srebra produkcji na świecie.

                Dr Thomas Chaize

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

raw material
other
mailing free
dani2989 logo