gold silver
mailing paying
home

W geotermalna :
Produkcji geotermalnej energii elektrycznej

Energia geotermalna jest dobrze znany w celu jego wykorzystania jako ogrzewania i mniej dla produkcji energii elektrycznej. To jest godne pożałowania, ponieważ ma wiele mocnych stron do megawatów energii elektrycznej z paliwa, niskie koszty i czysto.

I. Historia energii geotermalnej.
Ciepło z ziemi ciepła jest stosowany od dawna, ale wysokiej energii geotermalnej, który wytwarza energię elektryczną, istnieje tylko od początku poprzedniego wieku. Przed byli treści do wykorzystania gorących źródeł lub, rzadziej ciśnienie wody gejzerów lub fumaroles one wykorzystywane do ogrzewania, gotowania i kąpieli.
Pierwszy produkt ma prądu elektrycznego z energii geotermalnej jest Ginori Conti w 1904 roku w Larderello (Włochy). Niepowtarzalny geologia tej witryny jest znana jej źródeł geotermalnych i aktywność wulkaniczna w czasach rzymskich.
To USA, dokładnie ropy w Kalifornii w 1960 roku, pierwsze poważne geotermalnych roślin jest zbudowany. Ma pojemność 11 megawatów, choć mniejsze placówki został już zbudowany w USA w 1921 roku o mocy 250 KW, nie było wystarczająco dochodowa.
W 1970 r. zasoby geotermiczne Rady zostanie utworzony, jest to grupa profesjonalistów geotermalnych.
W Kalifornii, od 1987 do 1989 r., największy geotermalnych zakładów w świat jest zbudowany. Gejzer osiągnie maksymalną zdolność MegaWatt dziś ma pojemność 750 MW.
Podczas pierwszego i drugiego kryzysu naftowego, geotermiczna przeżywa swoją pierwszą falę poszukiwania i wiercenia dużych. Następnie spadła do użycia ze spadku ceny za baryłkę ropy naftowej. Ona wraca do przodu dziś z energii obaw i problemów związanych z zanieczyszczeniem.
Włochy i USA są dwaj gracze historycznego geotermalnych, które nadal odgrywają ważną rolę w produkcji geotermalnej energii elektrycznej. Włochy 5 największych producentów w USA są największym światowym producentem z ponad 2500 megawatów mocy produkcyjnych. Między USA i Włochy są Filipiny, Indonezja i Meksyk. Dwóch wysp wulkanicznych, takich jak Islandia i Nowa Zelandia są za Włoszech w zakresie energii geotermalnej.

II. Zasada energii geotermalnej do produkcji energii elektrycznej.
Istnieją trzy rodzaje energii geotermalnej :
- Energia geotermalna niski (poniżej 100 stopni), który po prostu pozwala na ogrzewanie termalne.
- Średnia geotermalnej energii zużytej do ogrzewania mieszkania budynki w obszarach miejskich, jak w Rejkiawiku (Islandia), ogrzewanie szklarni i hodowli ryb.
- Wysoka energia geotermalna (wysoka temperatura, powyżej 100 stopni), jest ona wykorzystywana do produkcji energii elektrycznej z parą wodną.
W geotermalnych systemu interesów nas nie jest bliźniego swego domu, ale energii geotermalnej, które mogą dostarczać energię elektryczną do dziesiątki tysięcy domów jak bliźniego.
Energia geotermalna wykorzystuje wysokiej ciepła z ziemi do wytwarzania pary, która się turbiny. Od generator energii elektrycznej jest produkowane. Do ostudzonej wody jest następnie z powrotem do piwnicy, aby odnowić wodzie, a następnie być podgrzewany do wysokiej temperatury powyżej 100 stopni.
Główną zaletą energii geotermalnej jest posiadanie kosztów produkcji energii elektrycznej Mega Wat niezwykle niska. Niski koszt produkcji pozwala MégaWatt geothermics do liderów w dziedzinie energii ramię w ramię z najbardziej dochodowych z elektrowni wodnych, wiatru, a nawet węgla, ropy naftowej, do gazu i energii jądrowej.
Energia geotermalna urządzeń może być zainstalowany w dowolnym miejscu, nie muszą być odpowiednie witryny dla ciepła, które jest bliżej powierzchni skorupy ziemskiej. Pozwala to uniknąć kosztownych wierceń do osiągnięcia ciepłej wody zbiorników.
W tej dziedzinie USA energia geotermalna jest, że Arabia Saudyjska jest olej, pierwszy na świecie pod względem możliwości rozwoju, technologii i inwestycji. Obecnie na zachodnim wybrzeżu USA szuka inwestycji w tym sektorze oraz wola polityczna, bardzo prawdopodobne, że będzie wzrastać wraz z nowym prezydentem.

III.L przyszłości energia geotermalna
Podejście szczytowego oleju oraz konieczność walki z zanieczyszczeniem zamiatanie na świecie energii. Paliwa kopalne (gaz, węgiel) i uran stał się bardziej atrakcyjny z wzrostem cen ropy naftowej. W tym kontekście, odnawialnych źródeł energii, zwanego również zielonej energii, stają się jeszcze bardziej interesujące ich brak zużycia paliwa i emisji ograniczone. Rentowności produkcji przemysłowej elektrowni geotermalnych jest udowodnione do 50 lat, ale jego cechy techniczne je trochę odpoczynku w cieniu innych odnawialnych źródeł energii, nie powinno to trwać wiecznie.
Niewykorzystanych zasobów energii geotermalnej są ogromne, ale ich rozmieszczenie w powierzchni Ziemi jest nierównomierny. Są to najczęściej głównymi wadami sejsmicznych w skorupie ziemskiej, gdzie są one zlokalizowane w regionach wulkanicznych. Dlatego w niektórych regionach świata są naturalnie uprzywilejowanych, powinny one prędzej czy później się o ogromną przewagę mogą uzyskać ich piwnicy z energii elektrycznej wytwarzanej przez energii geotermalnej.
Oto wykres energii elektrycznej w Stanach Zjednoczonych od 1949 r., zawiadomienia prawidłowości wzrostu, tylko wtedy, gdy uda się wykryć obecność pierwszego i drugiego oleju szok.

Energia geotermalna produkuje czystą energię elektryczną przy niskich kosztach, na świecie szczyt produkcji ropy, światowy popyt na energię stale rośnie, walki z zanieczyszczeniem i niezależności energetycznej. Geothermics związku z tym ma wiele zalet.
Kolejne fazy wzrostu energii idzie, jak poprzedni, jest dobre dla geotermalnych i myślę, że nadszedł czas, aby skoncentrować się na tym sektorze zarówno w defensywie i pełna obietnicy.

Dr Thomas Chaize

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

raw material
other
mailing free
dani2989 logo